„inVENTer“ – tradicija nuo 1999 m.

 

„inVENTer GmbH“ yra vienas iš pirmaujančių decentralizuotų vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu gamintojų Vokietijoje. Mūsų siūlomi gyvenamųjų patalpų valdomo vėdinimo sprendimai yra sėkmingai sumontuoti tūkstančiuose vietų visoje Europoje.

Aplinkai nekenksmingos vėdinimo sistemos – tai įrodymas, kad siekiame tvarumo su kiekvienu savo gaminiu. Jau 17 metų kuriame ir tobuliname gaminius, kad pasiūlytumėme savo klientams išmanias, paprastai naudojamas vėdinimo sistemas. Mes prisidedame prie švaraus oro jūsų namuose.

Mums rūpi, kad sveikai kvėpuotumėte, taupytumėte energiją ir gyventumėte patogiau, nesukdami galvos dėl vėdinimo. Oro tiesiog tiekiamas. Sekite 100.000 patenkintų naudotojų pavyzdžiu: pasirinkite išmaniai paprastą, originalią vėdinimo sistemą iš „inVENTer“.


Annett Wettig, generalinis direktorius inVENTer GmbH

Taip gimė originalas

Sprendimas tikrąja to žodžio prasme buvo Peter Moser stalčiuje. Jame jis laikė keraminį korį. Natūrali keramikos savybė – labai lengvai kaupti šilumą. Be to, korį sudaro 80 % oro ir 20 % keramikos. Korys gali palaikyti aukštą oro pralaidumą su vienodai efektyviu šilumos kaupimu, o tam pasiekti tereikia labai nedidelių techninių išlaidų.

Puikus gaminys gimė iš paprastos, tačiau genialios idėjos. Mūsų vėdinimo įrenginių pagrindinė mintis kilo išradingajam „inVENTer GmbH“ įkūrėjui Peter Moser. Jo tikslas buvo sukurti vėdinimo sistemą su šilumos atgavimu, naudojant įprastą aliuminio termoakumuliatorių. Paprasta ir efektyvi alternatyva buvo paklausi.

Ši idėja atrodė labai perspektyvi, todėl buvo pradėta įgyvendinti. Nuo to laiko keraminis termoakumuliatorius yra pagrindinė kiekvieno „inVENTer“ vedinimo įrenginio dalis. Jis yra 20 % efektyvesnis už aliuminio juosteles, o naudojant nekelia triukšmo.
Tylios kaip šnabždesys, novatoriškos ir išradingai paprastos – „inVENTer“ vėdinimo sistemos perkels mūsų išradimą į jūsų sienas.

Apie inVENTer skaičiais

 

 

Įkūrimo metai:
1999

 

Įkūrėjas:
Peter Moser

 

CEO:
Annett Wettig

 

Darbuotjai:
80 ( 2017 duomenimis)

 

Centrinis biuras:
inVENTer GmbH
Ortsstraße 4a
07751 Löberschütz
Deutschland

 

Filialai Vokietijoje:
22

 

Filialų skaičius pasaulyje:
43

 

Pagrindinės vertybės:
Kokybė, inovacijos, aptarnavimas