Patalpų vėdinimas su ir jo privalumai: mini rekuperatorius

Kam reikalingas patalpų vėdinimas?

Šiandien patalpų vėdinimas dažnai yra būtinas tiek naujos statybos pastatuose, tiek ir renovuojamuose pastatuose. Sandariai izoliuotuose pastatuose vien tik vėdinimo pro langus nepakanka, kad būtų užtikrintas pakankamas oro pasikeitimas ir tokiu būdu apsaugotos gyvenamosios patalpos nuo drėgmės ir kenksmingų medžiagų. Kiekvienas besidomintis vėdinimo rinka, greitai supranta, kad mechaninis vėdinimas yra skirtingų tipų, ir kad kiekvienoje kategorijoje daugybė tiekėjų siūlo savo produktus. Be gerai žinomų centralizuotų sistemų jau daugelį metų vis labiau populiarėja decentralizuotos sistemos. Čia galima rasti išsamų atskirų vėdinimo įrenginių palyginimą. Decentralizuotos patalpų vėdinimo sistemos siūlo daug privalumų, kurie apibendrinti toliau. Visgi, jeigu jūs domina ortakiniai rekuperatoriai, siūlome pasidomėti mūsų Atrea rekuperatoriais ir gauti įrengimo pasiūlymą.

Patalpų vėdinimas

Patalpų vėdinimas su mini rekuperatoriais: nauda ir privalumai

Decentralizuotos vėdinimo sistemos yra lankstus sprendimas, kuomet išorinėje sienoje įmontuojami kompaktiški pavieniai įrenginiai, kurie poromis oro srautą tiekia per gyvenamąją erdvę. Tam nereikia centralizuotai valdomo vėdinimo įrenginio su išsišakojusia vamzdynų sistema. Jei norėtumėte apie tai sužinoti daugiau, perskaitykite decentralizuotų vėdinimo įrenginių vadovą.

Ekonomiškas, lengvai ir greitai įrengiamas patalpų vėdinimas renovuojamuose ir naujos statybos pastatuose

Decentralizuotas sistemas galima paprastai naudoti išorinėje sienoje tiek renovuojamuose, tiek ir naujos statybos pastatuose. Kai anga sienoje yra paruošta, kiekvieno vėdinimo prietaiso montavimas trunka mažiau nei dvi valandas – dar vienas privalumas, palyginti su daug sudėtingesniu centralizuotų sistemų planavimu ir įrengimu. Nereikia tiesti kanalų ir atsižvelgti į specialias techninės priežiūros ypatybes. Be to, įrengus decentralizuotą vėdinimą, dažnai sutaupoma labai daug pinigų, viena vertus, dėl trumpo montavimo laiko, kita vertus, dėl pigesnių sąnaudų medžiagoms. Derinant su „inVENTer Simplex“, galima papildomai sumažinti montavimo laiką ir galimas montavimo klaidas. Be to, naudojant decentralizuotą vėdinimo sistemą, nereikia techninės priežiūros sutarties. Taupydamas laiką ir pinigus prietaisą per kelias minutes gali nuvalyti pats naudotojas.

patalpų vėdinimas

Platus patalpų vėdinimo priedų pasirinkimas individualiems poreikiams

Priedų technologijomis decentralizuotos vėdinimo sistemos nebenusileidžia centralizuotoms sistemoms:

Galima pasirinkti ne tik žiedadulkių filtrus, kietųjų dalelių filtrus ir net aktyvuotos anglies filtrus nuo kvapų, bet ir jutiklio technologiją, kurią galima prijungti prie valdymo sistemų, pvz., CO2 jutikliai ar drėgmės jutikliai.

Ypatinga savybė yra vėdinimo sistemos zonų valdymas, kuomet, naudojant savaitinį laikmatį, iš anksto užprogramuojamas vėdinimas atskirose zonose, pvz., stipresnis vėdinimas vonioje ryte prausiantis duše, mažesnis vėdinimas miegamajame naktį miegant.

Vasarą darbo režimą vienu paspaudimu galima perjungti į naktinį režimą, kad vėdintis vėsiu oru – be šilumos kaupiklio apėjimo vasarai.

Jūsų privalumai naudojantis „inVENTer“ decentralizuota vėdinimo sistema

Privalumai verslo klientams – nesudėtingas planavimas ir montavimas

Verslo klientai vertina aptarnavimo paslaugas ir specializuotą pagalbą planuojant ir montuojant decentralizuotas sistemas.

patalpu-vedinimas-privalumai

Patalpų vėdinimas: privalumai planuojant

 • Nesudėtingas patalpų vėdinimo koncepcijos sukūrimas naudojant esamą skaičiavimo įrankį pagal DIN 1946-6; atsakomybės saugumas
 • Nemokamas „inVENTer“ planavimo pasiūlymas, įskaitant energetinį vertinimą, pageidaujant, išaiškinimas pagal DIN 1946-6; teisinis saugumas
 • Mažai derinimų su kitomis sritimis (elektra, šildymas ir t. t.) dėl montavimo išorinėje sienoje
 • Ypatingi sprendimai kiekvienam statybos projektui, taip pat galimi specialūs sprendimai (pvz., stogas ar rūsys)
 • Nacionaliniai „inVENTer“ specializuoti seminarai ir mokymai apie DIN, Energijos taupymo reglamentą, „KdW“ ir montavimą
 • Momentinis aptarnavimas telefonu ir regioniniai kontaktiniai partneriai
 • „InVENTer“ vėdinimo ekspertų konsultacijos Jūsų klientams ir statytojams

Patalpų vėdinimas: privalumai įrengiant

 • Lengvas montavimas išorinėje sienoje be papildomų vamzdynų. Komplekte su „inVENTer Simplex“ montavimas individualiai paruošiamas „inVENTer“ gamykloje
 • Įrengimo mokymai ir montavimo pagalba multimedijos priemonėmis (montavimo vaizdo įrašai)
 • Momentinis aptarnavimas telefonu ir regioniniai kontaktiniai partneriai montavimo ir instruktavimo klausimais
 • Daliniai pristatymai atsižvelgiant į statybos etapą
 • Pagal susitarimą galimas pristatymas per 24 valandas
 • Nacionaliniai produkto mokymai „inVENTer“ prekybos patalpose
 • 5 metų gamintojo garantija
inventer-mini-rekuperatoriai-logo

„inVENTer“ decentralizuotas vėdinimo sistemas kuria jau nuo 1999 m. ir už patikrintą kokybę „TÜV Süd“ sertifikuota pagal ISO 9001. Be to, klientai taip pat gauna 5 metų gamintojo garantiją „inVENTer“ kokybės produktams, „made in Germany“. Vokietijos statybos technologijų instituto (DIBt) patvirtinimus ir bandymų protokolus galima peržiūrėti gaminio puslapiuose.
Pasižiūrėkite: Mini rekuperatorius butui Inventer Iv-light

Privalumai privatiems klientams – komfortas, sveikata ir energijos naudojimo efektyvumas

Privatūs klientai ar gyvenamųjų patalpų su decentralizuotu vėdinimu gyventojai turi daug privalumų

Patalpų vėdinimas ir sveikatos privalumai:

 • Atitinkamų filtrų teikiama apsauga nuo žiedadulkių ir dulkių
 • Visuomet deguonies prisotintas oras
 • Kenksmingų medžiagų pašalinimas iš patalpos oro

Energijos naudojimo efektyvumas:

 • Mažas energijos sunaudojimas
 • Šilumos energijos išsaugojimas dėl šilumos atgavimo
 • Paprastas įrenginių valymas
Patalpų vėdinimas ir mini rekuperatorius

Nekilnojamojo turto vertės išsaugojimas:

 • Drėgmės pašalinimas ir kontrolė
 • Moderni įranga
 • Pelėsių prevencija dėl optimalios drėgmės

Patogumas:

 • Tyli akustika; be triukšmo
 • Išvengiama skersvėjų
 • Lengvas sistemos valdymas

Išvada – Decentralizuoto vėdinimo privalumai

Namo gyventojai, kaip ir nekilnojamojo turto savininkai ir statytojai, gauna aiškius privalumus, susijusius su planavimu ir įrengimu, o taip pat su komfortu ir nekilnojamojo turto apsauga nuo pažeidimų. Apibendrinant, decentralizuotos vėdinimo sistemos įtikina reikšmingais pranašumais, palyginti su tradicinėmis centralizuotomis sistemomis, kai planuojama įrengti kontroliuojamą patalpų vėdinimą.

YOU MAY ALSO LIKE

Rašyti komentarą