Garantijos registracija

[gravityform id=“2″ title=“false“ description=“true“ ajax=“true“]

Uždaroji akcinė bendrovė „IDV Group“ Jūsų įsigytai Inventer įrangai suteikia penkių (5) metų garantiją. Garantiniu laikotarpio atsiradę gedimai, dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės, šalinami pardavėjo sąskaita. Kėlimo įranga ar pastolių nuoma į garantinį remontą neįskaičiuota. Garantiniu laikotarpiu gedimai atsiradę, dėl pirkėjo kaltės, šalinami pirkėjo sąskaitą.

 

Ši garantija negalioja jeigu :
1. Gedimai atsiradę dėl nekvalifikuoto personalo intervencijos ar netinkamo sumontavimo.
2. Ne pagal paskirtį naudojama įranga.
3. Faktoriai, dėl kurių gamintojas neneša atsakomybės (dideli įtampos svyravimai viršijantys nurodytus įrangos aprašyme.)
4. Bloga arba nepakankama priežiūra.
5. Gamintojas neatsako už sugedimus dėl tokių faktorių kaip didelis įtampos svyravimas, naudojimas ne pagal instrukciją, netinkamas įžemininimas ir kt.

 

Garantija apima gedimus kurie atsiranda dėl gamintojo broko ar dėl defektinių detalių. UAB IDV Group be jokių sąlygų įpareigota pakeisti defektuotą detalę, bet ne visą įrenginį. Pagrindinė sąlyga garantijos galiojimui tai sisteminga įrangos priežiūra mažiausiai kartą per metus, kuria turi pasirūpinti pats pirkėjas. Rekomenduojamas aptarnavimo laikotarpis nuo spalio mėn. 1 d. iki kovo mėn. 31 d. Įrangos aptarnavimą gali atlikti tik kvalifikuotas personalas, kuris turi rekomendaciją iš UAB IDV Group. Kasmetinė priežiūra turi būti įforminta parašais šio garantinio rašto antrame
puslapyje.

 

Kilus nesklandumams dėl įrenginių darbo, prašome apie tai pranešti mums sekančiais nurodytais kontaktais:
+370 644 88885 info@inventer.lt