„InVENTer“ mini rekuperatoriai

Originalas nuo 1999 m.

Siekiant išlaikyti kokybės standartus gaminant decentralizuoto vėdinimo sistemas, „inVENTer“ pasitiki žinomais partneriais ir tiekėjais bei dažnai vykdo patikrinimus, kad išlaikytų nuoseklią pažangą.

Inovacijos

Technologijos privalumai jums

„inVENTer“ itin tylios vėdinimo sistemos užtikrina nepertraukiamą oro kaitą, siekiant išvengti pelėsio ir užteršto oro, išlaikant patrauklų dizainą. 17 metų mokslinių tyrimų patirtis, efektyvios technologijos ir lengvas montavimas inovatyvioms vėdinimo sistemoms leidžia pasiekti 91 % šilumos atgavimą.
Itin efektyvūs dvikrypčiai ventiliatoriai sukuria vos pastebimą oro cirkuliaciją. Vidiniai gaubtai sukonstruoti taip, kad juose būtų galima montuoti papildomus garsą izoliuojančius komponentus. Modernūs valdikliai turi pauzės funkciją, kuri puikiai tinka miegamiesiems.
„inVENTer“ vėdinimo sistemos išlaiko tylią atmosferą klientų namuose ir nuolat tiekia gryną orą net ir tada, kai langai yra uždaryti. Visi vidiniai dangteliai turi uždarymo funkciją, o papildomi komponentai ir sistemos gali užtikrinti efektyvią namo garso izoliaciją, pvz., namas prie geležinkelio, judrių gatvių, oro uostų.
Galite pasirinkti „inVENTer“ vėdinimo įrenginio spalvą, formą ir dizainą. Vidaus erdvei galite pasirinkti iš įvairių vidinių dangtelių, nesvarbu, ar pageidaujate prigludusio ir kompaktiškos stačiakampio konstrukcijos ar praktiško, prisukamo dangtelio. Išoriniai nuo oro sąlygų apsaugantys gaubtai gali būti įvairių RAL paletės spalvų.
Tvankus oras ypač skatina kenksmingų bakterijų ir grybelių augimą. „inVENTer“ vėdinimo sistemos ne tik apsaugo nuo šio kenksmingo reiškinio, bet ir filtruoja dulkes bei žiedadulkes iš oro. Kadangi įrenginiai veikia kitaip nei įprasta ventiliacijos ortakių sistema, perjungimai tarp oro tiekimo ir ištraukimo neleidžia organizmams augti sistemos viduje.

Kokybė

Pagaminta Vokietijoje

Nuo 1999 m. „inVENTer“ sugebėjo įsitvirtinti kaip viena iš pirmaujančių tiekėjų decentralizuoto vėdinimo sistemų su šilumos atgavimu srityje. Aiškios kokybės gairės bei nuolatinės inovacijos yra mūsų kokybės pažado pagrindas.
Regeneracinis keraminis termoakumuliatorius užtikrina iki 91 % šilumos atgavimą ir efektyvų šilumos energijos naudojimą. Nuo 1999 m. „inVENTer“ tiria ir vysto inovatyvias vėdinimo sistemas su regeneracinėmis keraminėmis šerdimis ir dvikrypčiais ventiliatoriais, siekdama užtikrinti aukštą energinį efektyvumą.
Mūsų klientai turi galimybę gauti finansinę paramą „inVENTer“ vėdinimo sistemos naudojimui pagal DIN 1946-6 koncepciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vietos „inVENTer“ atstovą arba atsiųskite mums savo klausimus elektroniniu paštu.
Nuo gamybos pradžios 1999 m. yra naudojami tūkstančiai modernių ir individualių ventiliacijos sprendimų. Mūsų klientai pasitiki Tiuringijoje Löberschütz mieste gaminamų vėdinimo įrenginių kokybe ir ilgaamžiškumu.
Mūsų tyrimų ir plėtros skyrius, remdamasis klientų atsiliepimais ir tyrimų rezultatais, nuolat dirba su inovatyviais decentralizuoto vėdinimo įrenginiais, kad patenkintų patogios vėdinimo atmosferos reikalavimus. Keraminis termoakumuliatorius arba „Clust-Air“ kelių zonų valdiklis yra puikūs pavyzdžiai, kuriuos per daugelį metų sukūrė pirmaujantis „inVENTer“ technikos skyrius.

Paslaugos

Planavimas ir konsultavimas

Mūsų klientai dėl bet kokių klausimų gali kreiptis ne tik į vietos „inVENTer“ atstovus, bet ir į mūsų techninio aptarnavimo skyrių. „inVENTer“ gaminių asortimentas suteikia plačias vėdinimo galimybes, nesvarbu, ar tai angokraščių sistema, stogo sistema, ar net lauko zona. Mūsų verslo partneriai mielai patars apie pasirinkimo galimybes jūsų projektui.
„inVENTer“ vėdinimo sistemos gali užtikrinti iki 91 % šilumos atgavimo lygį, todėl efektyviai sumažina šildymo ir energijos sąnaudas. Tuo pačiu metu modernūs dvikrypčiai ventiliatoriai suvartoja vos 1–3 vatus energijos. Nepertraukiamas gryno oro tiekimas išlieka ekonomiškas, be energijos nuostolių per vėdinimo langą.
„inVENTer“ labai svarbus ilgalaikis klientų aptarnavimas bei jūsų klausimai ir pastabos apie vėdinimo sistemas. Tiek pagrindinis klientų aptarnavimo skyrius, tiek vietos „inVENTer“ atstovai visada stengiasi būti pasiekiami ir naudingi.
Statyba, renovacija ar vieno kambario vėdinimas, „inVENTer“ decentralizuoto vėdinimo sistemos prisitaiko prie visų funkcijų ir dizaino reikalavimų. Būdami pirmaujantys vėdinimo sistemų tiekėjai galime pasiūlyti individualius klientų poreikius atitinkančius vėdinimo sprendimus.

Mūsų klientai

Montavimas ir priežiūra

„inVENTer“ vėdinimo sistemas galima pritaikyti bet kokiems projektams, nesvarbu ar tai naujos statybos namas, rekonstrukcija ar renovacija. Mūsų vėdinimo sistemos atitinka teisinius būtinos minimalios oro cirkuliacijos reikalavimus pagal EnEV 2014 6 skyriaus 2 skirsnį.
„inVENTer“ gaminiai išsiskiria paprasta konstrukcija, valymo ir techninės priežiūros darbams atlikti nereikia specialių žinių, darbai atliekami greitai. Visi komponentai yra lengvai pasiekiami, o įrenginio dulkių filtrai yra perdirbami.
„inVENTer“ vėdinimo valdikliai reguliuojami intuityviai ir individualiai nustatant pageidaujamą oro srautą naudojant perjungimo žingsnius. Ypatingai lengvam valdymui siūlome rotacinius valdiklius.
Nereikės nei ortakių nei vamzdžių. „inVENTer“ gaminiai montuojami lauko sienoje padarytoje angoje. Naudojant „inVENTer“ vėdinimo sistemas galima įgyvendinti renovacijos darbus žingsnis po žingsnio.

„inVENTer“ mini rekuperatoriaus veikimo principas

Kaip vyksta šilumos atgavimas decentralizuoto vėdinimo įrenginyje?

 

Energijos taupymo tema visuomenei šiuo metu yra itin aktuali. Svarbios ne tik energijos sąnaudos, bet ir poreikis saugoti aplinką bei išteklius.

Toks mąstymas paskatino „inVENTer“ sukurti decentralizuoto vėdinimo sistemą su papildomu šilumos atgavimu. Šios sistemos ne tik tiekia gaivų ir švarų orą į jūsų gyvenamąsias patalpas, bet ir efektyviai pakartotinai panaudoja jau esamą šilumą.

Veikimo principas yra paprastas. Du vėdinimo įrenginiai veikia poroje. Kol vienas iš jų iš patalpos ištraukia tvankų, bet šiltą orą, kitas įrenginys orą tiekia. Kas 70 sekundžių ventiliatoriai pakeičia sukimosi kryptį. Vėdinimo sistemos šerdis yra keraminis termoakumuliatorius, kuris sugeria patalpos šilumą, prieš šią šilumą atiduodant grynam orui, kai pasikeičia ventiliatoriaus sukimosi kryptis. Šiluma yra panaudojama dar kartą (šilumos atgavimas iki 91%), todėl galite sutaupyti vertingos šilumos energijos.

mini-rekuperatoriaus-veikimo-principas